תכנון פיננסי

תכנון פיננסי – מענה רוחבי ומלא, עבורכם!

חברת  וילנצ'יק פמילי אופיס Family Office עוסקת בניהול עושר למשפחות, יחידים וניהול הון ללקוחות עסקיים, כאשר התכנון הפיננסי נמצא בליבת הפעילות שלנו ובמוקד של כל החלטה כלכלית או פיננסית שאנו מייעצים לכם לבצע כדי להגן על ההון שלכם ולהגדילו בצורה אפקטיבית כדי שתגיעו ליעדים שהצבתם לעצמכם. אנו מספקים גישה מקיפה והוליסטית, עם פתרונות מותאמים אישית ובכל תחומי הפיננסים, כדי לספק לכם תוצאות אופטימאליות בכל היבט ותוך שירות מעולה, שקיפות ותקשורת מתמדת איתכם.

אנו עוסקים בתחום ניהול העושר והפמילי אופיס מתוך תחושת שליחות אמיתית ואחרי שנים של עבודה שכירה בגופים פיננסיים מובילים. תהליך תכנון פיננסי עם המתכננים המקצועיים של חברת וילנצ'יק הינו המקיף והמעמיק ביותר בתעשייה, עם ראיה של 360 מעלות של המצב בהווה והצרכים או המטרות בעתיד. אנו באמת היחידים הנותנים לכם מענה פיננסי רוחבי לכל צורך ובכל תחום.

מה זה תכנון פיננסי?

תכנון פיננסי הוא תהליך המבוצע כדי לעמוד במטרות שלכם בחיים באמצעות הניהול הנכון והמושכל של הכספים והנכסים שברשותכם. מטרות אלו יכולות לכלול רכישת נדל"ן, יצירת חיסכון הוני עבור הילדים, תכנון לקראת פרישה מעבודה, הגדלת ההון כדי לכלכל את המשפחה / העסק ולהגן עליהם וכיוצא באלו עם עוד שלל דוגמאות ומטרות.

תהליך התכנון הפיננסי כולל כמה שלבים המאפשרים לנו ולכם לקבל תיאור מדויק של הסטטוס הפיננסי שלכם כיום וכמו כן לראות את "התמונה הגדולה" מבחינת היכן אתם עומדים פיננסית ולאן אתם רוצים להגיע – כאשר התכנון הפיננסי עצמו הוא שיגדיר כיצד תגיעו ליעדים שלכם! באמצעות יישום מדוקדק ומקצועי של שלבי התכנון הפיננסי שבנינו בחברת וילנצ'יק פמילי אופיס אנו בונים תכנית אופרטיבית של ניהול פיננסי מותאם אישית, מתקדם וחכם המוכוון לעבר עמידה ביעדים הפיננסיים שלכם תוך הגנה בלתי מתפשרת על ההון הקיים.

מה אנחנו עושים עבורכם?

בפועל, תכנון פיננסי כולל איסוף מקיף של מידע פיננסי רלוונטי, כגון כספים בבנקים ובתי השקעות, ביטוחים, חסכונות פנסיוניים, הון באפיקי השקעה למיניהם בישראל ובחו"ל, נכסי נדל"ן, עסקים ונכסים שונים הנכללים בהון הכולל שלכם. לאחר גיבוש תמונת מצב עדכנית, המתכננים הפיננסיים המקצועיים והמורשים שלנו עוברים למשימה המורכבת של בניית אסטרטגיית ניהול פיננסי המתאימה בדיוק לצרכים, למטרות ולהגדרות שלכם.

תכנון פיננסי עם חברת וילנצ'יק מתבצעת בצורה אישית ומקצועית ללא פשרות, ע"י צוות מתכננים בעלי רישיון מתכננים פיננסיים, כאשר אנשי מקצוע נוספים מעורבים בתהליך לפי הצורך ובהתאם לתחום ההתמחות הפיננסי שלהם.

תכנון פיננסי

מה התכנון הפיננסי כולל?

תכנון פיננסי מבית וילנצ'יק פמילי אופיס כולל את מכלול הנושאים וההיבטים הפיננסיים האפשריים, כאשר אנו היחידים הנוקטים בגישה כזו של 360 מעלות ומספקים שירות הוליסטי באמת ובתמים. כך הצוות שלנו יכול להציע לכם פתרונות מקיפים ומותאמים אישית, כאלו אשר נתפרו ספציפית כדי לנהל את ההון שלכם ולהשיג את מטרותיכם.

  • תכנון וניהול השקעות – כל סוגי ההשקעות בישראל ובחו"ל, כולל השקעות נדל"ן, קרנות גידור והשקעות אלטרנטיביות.
  • תכנון פרישה
  • תכנון מיסוי
  • תכנון ביטוחים מכל הסוגים
  • תכנון חכם של ניהול מזומן ונזילות הון
  • תכנון לגבי ניהול נכסים ריאליים ופיננסיים
  • תכנון הורשה של הון ושל פעילות עסקית
  • תכנון הון אינטגרטיבי, הרואה את התמונה המלאה ואת כל הגורמים המעורבים.
  • תכנון של פעילויות צדקה ותרומות בעלות השלכות פיננסיות

תכנון פיננסי מקיף, הוליסטי אשר שם אתכם ואת המטרות שלכם במרכז – תנו לנו להגביר את האיכויות הפיננסיות שלכם ולדאוג לעתיד עבורכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

כנס תחזיות 2023 שוק ההון והנדל"ן
נחלת בנימין 63, תל אביב, 22.12.22 20:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור

כנס גמלאי בנק ישראל, מלון וורט ירושלים, 8.12.22 09:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור