קרנות גידור

קרנות גידור – השקעה אטרקטיבית למשקיעים פרטיים אמידים

השקעה בקרנות גידור היא אפיק השקעה השמור בעיקר לגופים מוסדיים ולמשקיעים פרטיים בעלי אמצעים והון פנוי יחסית רב, כאשר בנוסף מדובר על אפיק השקעה איכותי ואטרקטיבי מאוד – בדיוק בגלל מאפיינים אלו אנו מציעים ללקוחות רבים להשקיע חלק מכספם בקרנות גידור. בין אם תמיד שמעתם על קרנות גידור ולא לגמרי הבנתם מהן וכיצד תוכלו להשקיע בהן ובין אם אתם רוצים להבין יותר לעומק לגבי המשמעויות של הכנסת חלק מכספכם לאפיק השקעה כזה – אנו בוילנצ'יק פמילי אופיס כאן כדי להסביר.

השקעה בקרנות גידור במסגרת שירות ניהול עושר ו/או ניהול פיננסי מבית חברת וילנצ'יק היא אפיק שבהחלט יכול להיות מומלץ על ידי צוות המתכננים הפיננסיים ומומחי ההשקעות שלנו – בהתאם למטרות הפיננסיות שלכם, למצבכם הנוכחי בגזרת ההשקעות, לסכומי ההון הפנויים להשקעה, במציאות הכלכלית בשווקים ובעוד פרמטרים רלוונטיים אחרים.

תשואות חיוביות גם בזמני ירידות בשווקים

בבסיסן, קרנות גידור (Hedge Funds) כשמן כן הן – מכשירים פיננסיים המאפשרים לגדר סיכונים פיננסיים אחרים. קרי, קרנות אלו הומצאו והוקמו במקור כדי, בין היתר, להשקיע בפוזיציית שורט וכך להרוויח גם כאשר השווקים הפיננסיים יורדים. אם בעבר קרנות אלו שימשו בעיקר למטרות של גידור סיכוני השקעה ומסחר, אז כיום מדובר על אפיק השקעה לגיטימי ופופולארי למדי, כזה אשר מייצר תשואות איכותיות ובחלק מהמקרים אפילו סופרסטארים פיננסיים ענקיים לאור הצלחות הקרנות שלהם.

קרן גידור מגייסת כספים ממשקיעים מוסדיים וממשקיעים פרטיים עם סכומים יחסית גבוהים הפנויים להשקעה. הקרן משקיעה במגוון מוצרים ונכסים, בדרך כלל עם מבנה נכסים מורכב ויישום טכניקות מתקדמות של ניהול סיכונים וכניסה לפוזיציות השקעה פחות שגרתיות.

כיצד קרן גידור מייצרת תשואות עודפות

קרנות הגידור המוצלחות "יודעות" לייצר תשואות חיוביות איכותיות וגבוהות מהממוצעים בשווקים גם בתקופות של ירידות וגם בתקופות של עליות ו"ראלי" פיננסי, כאשר דווקא ימים תנודתיים מאוד הם לרוב הימים המוצלחים ביותר עבור קרנות אלו. כאמור, מבנה הפורטפוליו של קרנות גידור יהיה לרוב מורכב וסבוך, כאשר הוא יכלול מוצרי השקעה "שגרתיים" אך גם אפשרויות יותר "הרפתקניות" כמו פוזיציות שורט, ביצוע השקעות ממונפות, נגזרים פיננסיים, סחורות ועוד מכלול מוצרים פיננסיים מורכבים. השילוב של כל אלו, על פי אלגוריתמים ומערכות השקעה מתקדמות, מייצרים לא אחת תשואות עודפות ומרשימות מאוד לעומת ביצועי השווקים.

קרנות גידור

 

השקעה פיננסית דרך קרן גידור

מסורתית, קרנות הגידור היו גופים פיננסיים שפעלו מהמוקדים הפיננסיים המובילים בעולם – קרי וול-סטריט, לונדון, שוויץ, פרנקפורט והמוקדים הפיננסיים של אסיה. אך בשנים האחרונות קמו בישראל כמה קרנות גידור כאלו ומכשיר ההשקעה הזה צובר פופולאריות בקרב משקיעים מוסדיים ומשקיעים פרטיים אמידים ונזילים – כאשר מדד קרנות הגידור המובילות בשוק הישראלי סיפק תשואות כפולות מהמקביל העולמי שלו, Global Hedge Funds Index.

השקעה באמצעות קרנות גידור באופן פרטי זמינה רק למשקיעים אמידים יחסית ורוב הקרנות הגלובליות מחייבות מינימום השקעה של לפחות חצי מיליון דולר או "צפונה" מכך. קרנות גידור גובות דמי ניהול יחסית גבוהים, 1%-3% וחלקן אף גובות תוספת מהותית על השגת תשואה מעל מינימום המוגדר מראש

אם גם אתם רוצים להשקיע חלק מכספכם בקרנות גידור כדי ליהנות מתשואות עודפות ואיכותיות – פנו אלינו היום לפרטים נוספים וקביעת פגישה לקראת יציאה לדרך פיננסית חדשה ומנצחת

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

כנס תחזיות 2023 שוק ההון והנדל"ן
נחלת בנימין 63, תל אביב, 22.12.22 20:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור

כנס גמלאי בנק ישראל, מלון וורט ירושלים, 8.12.22 09:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור