ניהול פיננסי

ניהול פיננסי ב-360 מעלות, כשאתם במרכז!

בחברת וילנצ'יק פמילי אופיס אחד השירותים המרכזיים שלו הוא ניהול פיננסי – כאשר אנו היחידים המציעים לכם חבילת שירותים מלאה, במודל של 360 מעלות השם אתכם במרכז ובונה איתכם ועבורכם תיק מותאם אישית, המגן על ההווה ושואף תמיד למקסם איכויות ויכולות פיננסיות לעתיד. הצוות המנצח והמחויב שלנו עובד קשה בשבילכם, מייצר פתרונות בכל התחומים הפיננסיים, מתוך ראיה הוליסטית אמיתית ואמונה שרק כך אפשר לשמר ולהגדיל הון עם התוצאות הטובות ביותר.

על פי רוב, המנדט שלנו בשירות ניהול פיננסי למשפחות אמידות וליחידים בעלי הון הינו מקיף וכולל הן את כל הנכסים ברי ההשקעה של הלקוח והן אלמנטים פיננסיים אחרים כמו ביטוחים, מיסוי, תכניות פרישה וחיסכון ארוך טווח, נכסים ריאליים ופיזיים ועד להעברה בין דורית אפקטיבית ונכונה של עושר ונכסים.

ניהול פיננסי הוליסטי ואקטיבי

הניהול הפיננסי שאנו מספקים ומבצעים עבורכם כולל את כל המרכיבים הדרושים להצלחה, על בסיס שיטות עבודה ותיקות, בדוקות ומוכחות ועם יישום על ידי צוות מקצועי ומוביל שלו כל האסמכות המתאימות וניסיון מעשי של לפחות 3 שנים לכל איש צוות – כאשר לשותפים המייסדים של החברה ניסיון אישי מעשי של כמה עשורים כל אחד. אנו מאמינים בניהול פיננסי הוליסטי ואקטיבי, כך שאנו בוחנים ומייעצים לכם לגבי כל תיק ההשקעות והפיננסים שלכם, מגבשים אסטרטגיות השקעה וניהול פיננסי בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם וכמו כן בהתאם למטרות שאלינן אתם שואפים.

בדיוק בגלל שאנחנו פועלים בתחום מורכב, מרובה משתנים ודינמי מאוד, אנו שואפים בצורה חסרת פשרות לשקיפות ואמינות, לפשטות בהסברים ובמספרים ולתוצאות מדידות וברות קיימא. פניתם אלינו כדי לבצע עבורכם תכנון וניהול פיננסי של ההון המשפחתי או האישי, אך אנו מקפידים שתהיו מיודעים תמיד ושתבינו בדיוק מה אנו עושים ולאן אנו חותרים.

ניהול פיננסי

 

מרכיבים עיקריים של ניהול פיננסי וניהול עושר במסגרת שירותי וילנצ'יק פמילי אופיס :

  • בניית תיק השקעות ונכסים מותאם אישית – כל סוגי ההשקעות ובכל היעדים, כולל נדל"ן, קרנות גידור, קרנות הון פרטיות, השקעות עסקיות ישירות והשקעות אלטרנטיביות.
  • בניית תיק ביטוחים חכם, מותאם אישית ובעל יעילות פיננסית גבוהה.
  • תכנון וניהול תכניות פרישה ופנסיה, חיסכון בקופות גמל לפי תיקון 190 ושאר אפשרויות חיסכון ותכנון פרישה.
  • ייעוץ, תכנון וניהול היבטי מיסוי – תוך מקסום הטבות מס ויישום תכנוני מס חכמים ולגיטימיים.
  • ייעוץ ותכנון לגבי העברת עושר בין דורית.

היתרונות של ניהול פיננסי עם חברת וילנצ'יק :

  • עצמאות מחשבתית ומעשית שמשמעותה איחוד אינטרסים בינינו לבינכם כלקוחותינו – מחויבות רק ללקוח ולא לגופים פיננסים כאלו ואחרים!
  • מקצועני השקעות בעל ניסיון עשיר, יכולת למנף את הידע והקשרים שלנו בתחום ההשקעות והפיננסים כדי להשיג לכם ביצועים טובים יותר, בעלויות תחרותיות ובשקיפות מלאה.
  • דמי ניהול נמוכים – כאשר דמי הניהול נגבים מהיצרנים הפיננסיים ולא מכם כלקוחות החברה.
  • חברת הפמילי אופיס היחידה בישראל שבאמת מעניקה שירות ניהול פיננסי הוליסטי ב-360 מעלות, עם התייחסות לכל ההיבטים הפיננסיים ותפירת חבילה מקיפה מותאמת אישית.

 

כדי ללמוד כיצד חברת וילנצ'יק יכולה לסייע לך ומשפחתך בניהול פיננסי מקיף ומוכוון לתוצאות של צמיחה וגידול הון – פנו אלינו היום!

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

כנס תחזיות 2023 שוק ההון והנדל"ן
נחלת בנימין 63, תל אביב, 22.12.22 20:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור

כנס גמלאי בנק ישראל, מלון וורט ירושלים, 8.12.22 09:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור