ניהול ממון

ניהול ממון חכם עם תוצאות מוכחות

ברוב המקרים, גם משפחות בעלות ממון ונכסים זקוקות לגורם מקצועי שילווה אותן בצורה הוליסטית ומקצועית, מתוך מבט על לגבי ניהול פיננסי חכם המותאם למצב המשפחה ולמטרות העתידיות. למעשה, ככל שיש למשפחה או אדם יותר ממון ועושר, כך קשה יותר לפקח על הכל ולנהל את העניינים הפיננסיים בצורה האופטימאלית – מה שנקרא בציניות "צרות של עשירים"… אנו בחברת וילנצ'יק פמילי אופיס מספקים ללקוחותינו שירות ניהול ממון מקיף, במודל ייחודי של 360 מעלות, מתוך שמירה על הקיים בהווה וגידול ההון בצורה מושכלת בהתאם למטרות מוגדרות וצרכים ברורים.

תפקידנו בניהול הממון שלכם

בתור מקצועני התכנון הפיננסי הפועלים עבורכם לטובת ניהול הון חכם ומוכוון תוצאות, אנו בחברת  וילנצ'יק פמילי אופיס רואים את עצמנו כרכזים או מנהלי המשחק על מגרש מקצועני הפיננסים שאתם מעסיקים ומקבלים מהם שירותים. זאת כי אנחנו מצד אחד חופרים לעומק כדי להבין בדיוק את תמונת המצב הפיננסית שלכם מבחינת נכסים, הון, השקעות, חסכונות, הוצאות, מחויבויות וכיוצא באלו, אך מצד שני אנו גם פועלים כדי לקבל מבט על ואת התמונה המלאה לגבי ההווה והעתיד.

רק כך אנו יכולים לבצע ניהול ממון ועושר תוך גיבוש אסטרטגיה יעילה ומושכלת וליישם בפועל מהלכים פיננסיים אופרטיביים שמהותם גם הגנה על ההון הקיים שלכם וגם השקעה חכמה כדי להגדילו לפי מטרותיכם והיעדים הפיננסיים והמשפחתיים שלכם.

ניהול ממון

 

מלבד השותפים שהם הרוח החיה מאחורי החברה ומקצוענים ותיקים ומוערכים ב תחומים כגון שוק ההון, תכנון פיננסי, ניתוח כלכלי, מיסוי וביטוחים, אנו מעסיקים מתכננים פיננסיים מורשים, סוכנים פיננסיים מורשים, בעלי רישיון ביטוח, יועצי ומנהלי השקעות וכיוצא באלו. ניהול ממון איכותי המבוסס על תכנית פיננסית ברורה ומפורטת, דורש תיאום ו"ריקוד" עדין ומדויק בין כל המרכיבים, תקשורת פתוחה, שקיפות והבנה מעולה בכל היבטי ניהול הממון וההשקעות – את כל אלו, ועוד, אתם מקבלים בשירות ניהול ממון מבית וילנצ'יק פמילי אופיס.

ניהול ממון חכם ומוכוון לתוצאות שאתם רוצים

במסגרת שירות ניהול ממון שאנו מספקים ללקוחותינו, אנו מגבשים כאמור תמונת מצב מלאה ומעמיקה במיוחד, כאשר אנו היחידים בשוק שבאמת מספקים לכם מודל שירות של 360 מעלות ומענה רוחבי בכל התחומים הפיננסיים. ניהול ממון מבית וילנצ'יק כולל בחינת כל אפיקי ההשקעה בישראל ובחו"ל והצעת צעדי השקעה חכמים – בשוקי ההון, באפיקי גמל ופנסיה, בנדל"ן, קרנות גידור, קרנות ריט, השקעות פרייבט אקוויטי ועוד. בנוסף לטיפול חכם ומדויק בהשקעות שלכם, הצוות שלנו מגיש מסקנות וצעדים בהקשר לביטוחים, מיסוי, תכנון פרישה, תכנון הורשה, ייעול הוצאות ומימון ועוד שאר פתרונות מותאמים אישית.

אם אתם מחפשים שירות ניהול ממון והשקעות אשר שם אתכם במרכז, מציע מקצועיות חסרת פשרות ותוצאות מוכחות ומדודות, אנשי מקצוע אמינים הפועלים בשקיפות ולוקחים אחריות כדי לקשור את כל הקצוות ולהשיג לכם תוצאות פיננסיות איכותיות וברות קיימא – צרו איתנו קשר ובואו לפגישת היכרות וייעוץ ראשוני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

כנס תחזיות 2023 שוק ההון והנדל"ן
נחלת בנימין 63, תל אביב, 22.12.22 20:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור

כנס גמלאי בנק ישראל, מלון וורט ירושלים, 8.12.22 09:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור