השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן במסגרת שירות ניהול עושר ותכנון פיננסי

תחום הנדל"ן הינו מרתק ובהחלט מציע הזדמנויות השקעה רבות ומגוונות, בישראל ובחו"ל. אך זהו תחום דינמי ובעל פרופיל סיכונים מורכב ולכן השקעות נדל"ן מצריכות מקצועיות, ניסיון ומערכות טכנולוגיות מתאימות לזיהוי הזדמנויות והתרחקות מסיכונים עודפים. חברת ה-Family Office והתכנון הפיננסי "וילנצ'יק" מבצעת איתכם ועבורכם תכנון פיננסי מקיף במודל ייחודי של 360 מעלות, כולל בחינת ההשקעות הפיננסיות שלכם בהתאם למצבכם ולמטרותיכם – כולל מגוון פתרונות השקעה ובכלל זה גם השקעות נדל"ן חכמות.

בחינת השקעות הנדל"ן הקיימות שלכם

ראשית כל, במסגרת התכנון הפיננסי המקיף שהצוות שלנו מבצע, אנו בוחנים את השקעות הנדל"ן הקיימות שלכם ואת תיק נכסי הנדל"ן שבבעלותכם. לרבים מלקוחותינו יש נדל"ן למגורים וכן נכסים המיועדים להשקעה כלשהי, בישראל ובחו"ל. אנו בוחנים את איכות וכדאיות הנכסים וההשקעה בנדל"ן "אמיתי". כאשר בהתאם לתוצאות הבדיקה נמליץ לכם על ביצוע צעדים אופרטיביים או פשוט להשאיר את השקעות הנדל"ן הקיימות שלכם כפי שהן ולעבות את אפיק הנדל"ן דרך מוצרי השקעה אחרים הקשורים לנדל"ן.

השקעות נדלן

 

השקעה דרך קרנות ריט

אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר כיום להיכנס לעולם של השקעות נדל"ן היא דרך השקעה בקרנות ריט (REIT = Real Estate Investment Trust). אנו בחברת שקד וילנצ'יק תכנון פיננסי וניהול עושר מציעים לרבים מלקוחותינו לייצר חשיפה נדל"נית דרך קרנות אלו, ישראליות וקרנות מקצועיות מחו"ל. קרנות הריט לרוב תהיינה סחירות בבורסה וזמינות גם למשקיעים פרטיים "רגילים".
על פי רוב, קרנות הריט משקיעות בפתרונות נדל"ן מניב, כאשר יש קרנות המתמחות במשרדים, יש במגורים, יש במתחמים קמעונאיים וכיוצא באלו, כאשר יש קרנות הרוכשות מבנים קיימים ויש שגם ממש בונות מיזמים חדשים. משקיעים בקרנות ריט לרוב רוכשים יחידות השתתפות בקרן, כך שהם למעשה מעין שותפים המחזיקים יחד עם כל יתר המשקיעים בנכסים בהם משקיעים מנהלי הקרן והסיכון מתפזר על פני פורטפוליו נרחב של נכסים ולא על נכס אחד. תשואת קרן הריט מושגת דרך התשואה על הנדל"ן המניב ובניכוי דמי הניהול של מנהלי הקרן וכמובן בניכוי מס רווח הון במועד משיכת הרווח.

השקעה עקיפה בנדל"ן – דרך קרנות נדל"ן ומכשירים פיננסים אחרים

דרך נוספת לקבל חשיפה יעילה לשוק הנדל"ן, בישראל או בעולם, היא באמצעות קרנות נדל"ן מתמחות או השקעה במכשירים פיננסיים אחרים המאפשרים חשיפה עקיפה לשוק. בחשיפה עקיפה הכוונה היא שאתם לא משקיעים ישירות בנכס נדל"ן כזה או אחר אלא משקיעים למשל במניות, אג"ח או במדדים של חברות העוסקות בנדל"ן – חברות יזמות, חברות נדל"ן מניב, חברות המוכרות קרקעות וכיוצא באלו. השקעות עקיפות אלו אינן כוללות החזקה ישירה של נכס והן נזילות כך שאפשר "לברוח" מהן בקלות במקרה של פגיעה בשווי הנכס או משבר נדל"ן אחר.

בנוסף, תוכלו להשקיע חלק מכספכם בקרנות נדל"ן למיניהן, שגם מאפשרות חשיפה עקיפה לשוק הנדל"ן – עם היכולת ליהנות מעליית מחירים ומההזדמנויות בנדל"ן אך בלי הסיכון של החזקה בנכס עצמו. מדובר על קרנות נאמנות המשקיעות במניות ואג"ח מתחום הנדל"ן ועל מכשירים פיננסיים דומים אחרים. נציין כי ישנן גם קרנות נדל"ן המאגדות משקיעים פרטיים עם הון מוגבל כדי לצבור יחד הון גדול ולפעול להקמת פרויקטים יזמיים בישראל או בחו"ל – ואז למכור את הנכסים ברווח או לנהל אותו ולייצר תשואה דרך שכירות.

רוצים לייצר חשיפה יעילה להשקעות נדל"ן כדי למקסם רווחים ולפזר את השקעת ההון המשפחתי או האישי שלכם? פנו היום למומחים של וילנצ'יק פמילי אופיס ואתם בדרך הנכונה לניהול עושר יעיל, מותאם אישית והכי מקיף שקיים בשוק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

כנס תחזיות 2023 שוק ההון והנדל"ן
נחלת בנימין 63, תל אביב, 22.12.22 20:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור

כנס גמלאי בנק ישראל, מלון וורט ירושלים, 8.12.22 09:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור