וילנצ'יק פמילי אופיס – מי אנחנו

השותפים המקימים של וילנצ'יק פמילי אופיס וניהול עושר

בחברת וילנצי'ק פמילי אופיס אנו מתגאים מאוד בעצמאות המחשבתית והמעשית שלנו, בגישת התכנון המקדים שלנו ובעיקר בתוצאות שאנו מספקים ללקוחותינו הפרטיים, המשפחתיים והתאגידיים. אנו שואפים בכל עת לספק לכם שירות מעולה, תוצאות מדידות איכותיות וברות קיימא, שקיפות ואמינות, תקשורת פתוחה ועקבית וניהול פיננסי השם אתכם ואת התוצאות הרצויות לכם במרכז. את כל זה אנו משיגים באמצעות שילוב מנצח של ניסיון, ידע, השכלה וצוות מנצח – כאשר על הכל מנצחים השותפים המייסדים של החברה, אנשי מקצוע ותיקים ומוערכים המביאים יתרונות וערך מוסף לכל תיק לקוח.

"אנו עוזרים ללקוחות פרטיים ותאגידיים מישראל לשמר ולבנות את העושר שלהם. גישתנו ההוליסטית והאקטיבית הופכת מורכבויות להזדמנויות. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו ולהרוויח מפתרונות פיננסיים מותאמים אישית והתפורים בדיוק למידתכם, פתרונות המתפתחים עם הצרכים שלכם."

שקד וילנצי'ק, מייסד ומנכ"ל חברת וילנצי'ק פמילי אופיס וניהול עושר.

וילנצ'יק פמילי אופיס

 

שקד וילנצ'יק – מנכ"ל ומייסד

שקד וילנצ'יק הוא הכוח המניע העיקרי מאחורי חברת הפמילי אופיס הקרויה על שמו. איש מקצוע ותיק, מנוה ומוערך מאוד בתעשייה ועם ניסיון מצטבר של מעל 20 שנה בתחום הפיננסים, ההשקעות וניהול העושר. שקד משמש כמנכ"ל החברה.

ניסיונו המקצועי העשיר של שקד וילנצ'יק נפרס על פני שני עשורים וכולל מגוון תפקידי ניהול בבית ההשקעות אקסלנס נשואה מקבוצת הפניקס, עד עמדת סמנכ"ל מכירות בבית ההשקעות. בשנים האחרונות שקד מקדיש את כל כולו לתחום אותו הוא חי ונושם ואשר אליו הוא קם בבוקר עם תשוקה אמיתית – ניהול עושר ותכנון פיננסי מותאם אישית.

לשקד וילנצי'ק רישיון סוכן פנסיוני, הוא בוגר קורס ייעוץ השקעות ומחזיק ברישיון יועץ השקעות, כמו כן הוא בעל תואר ראשון BA בכלכלה ותואר שני MBA במנהל עסקים עם התמחות בשיווק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

כנס תחזיות 2023 שוק ההון והנדל"ן
נחלת בנימין 63, תל אביב, 22.12.22 20:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור

כנס גמלאי בנק ישראל, מלון וורט ירושלים, 8.12.22 09:00

השאירו פרטים ונחזור אליכם לאישור